Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Dzięki błyskawicznej reakcji świadków policjanci zatrzymali agresora, który wybił szyby w jednym z banków przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach.

 

Do zdarzenia doszło około południa na pełnej pieszych ulicy Zwycięstwa. Świadkowie spostrzegli niezwykle pobudzonego i agresywnego mężczyznę, który rzucając dużym kamieniem wybijał szyby w banku. Po sygnale od świadków na miejscu pojawili się policjaci z I komisariatu, którzy zatrzymali sprawcę. 49-letni Gliwiczanin u którego we krwi znajdowała się śladową ilość alkoholu tłumaczył się ze swojego zachowania tym, że bankomat miał mu nie wydać 100 zł.

Teraz jego wydatki związane z wymianą oklejonych i wzmocnionych szyb w obiekcie z całą pewnością będą znaczne. Trwa szacowanie strat.

Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara od 3 miesiącu do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że w przypadku jakichkolwiek problemów z bankomatami, istnieje możliwość złożenia reklamacji. Wszystkie transakcje są rejestrowane przez system i w przypadku awarii – niewypłacenia banknotu, po wyjaśnieniu sytuacji każdy bank zwróci kwotę operacji.

  • Kamień leżący na bruku.
    Foto: Michał Buksa

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.