Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

korty

Fot. materiały MZUK

Rozpoczął się sezon na gliwickich kortach tenisowych przy ul. Kosynierów. Serwisy i bekhendy będzie można trenować do końca października.

Znany był już w starożytności – w dawnym Rzymie zawodnicy ciężkimi pałkami odbijali piłki wypełnione ziarnami figi. Obecnie gra w tenisa odbywa się z użyciem rakiet, a najlepszych zawodników możemy podziwiać na licznych turniejach. Miłośnicy tenisa swoją przygodę z rakietą mogą rozpocząć na kortach w Gliwicach.

Do końca października do dyspozycji grających jest pięć oświetlonych kortów tenisowych przy ul. Kosynierów. Obiekt posiada duży parking, szatnie oraz widownię z której można obserwować rozgrywki.

Korty tenisowe przy ul. Kosynierów służą indywidualnym graczom, ale są również wykorzystywane podczas profesjonalnych zawodów i zajęć dla dzieci. Jak co roku nie zabraknie imprez sportowych dla młodszych i starszych, amatorów i zawodowych graczy – mówi Iwona Janik, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach.

Harmonogram funkcjonowania kortów oraz cennik są dostępne na stronie internetowej MZUK. (mf)


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież