Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. archiwum UM

W najbliższą niedzielę kolejna, trzecia już odsłona akcji „Rodzinne niedziele”, w ramach której rodzice podróżujący z dzieckiem nie płacą za bilet.

W każdą pierwszą niedzielę bez handlu w miesiącu z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16. roku życia. Bilet musi posiadać jedynie podopieczny – rodzic lub dwójka rodziców podróżują całkowicie za darmo. W ten sposób Koleje Śląskie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Oferta obejmuje wszystkie połączenia Kolei Śląskich z wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Bielsko-Biała – Zakopane (do tej pory odcinkiem wyłączonym z promocji był Żywiec – Zakopanem, ale obecnie pociągi do Zakopanego kursują objazdem).

Kolejne okazje, żeby skorzystać z oferty przewoźnika nadarzą się: 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada oraz 9 grudnia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.