Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Pixabay

W dzisiejszym świecie bez znajomości języków obcych i nowoczesnej technologii ani rusz. Z myślą o tych, którzy pracują i chcą za darmo się podszkolić powstał projekt „Technologie cyfrowe i języki obce - nie obce dla śląskich pracowników”.

Projekt ma na celu podniesienie kwalifikacji osób mieszkających w województwie śląskim. Mogą wziąć w nim udział osoby pracujące, po 25 roku życia. Preferowane są zgłoszenia kobiet, osób o niskich kwalifikacjach, niepełnosprawnych, seniorów po 50 roku życia i mieszkańców terenów wiejskich.

Szkolenia obejmują kurs komputerowy (poziom podstawowy lub średniozaawansowany) - 100h, język angielski (poziom podstawowy lub średniozaawansowany) - 120h, język niemiecki lub francuski (poziom podstawowy lub średniozaawansowany) - 120h.

Szkolenia kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu językowego zgodnego z Europejskim Systemem Kształcenia Językowego lub certyfikatu komputerowego zgodnego ze standardem DIGCOMP potwierdzającego kwalifikacje.

Projekt „Technologie cyfrowe i języki obce - nie obce dla śląskich pracowników" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.technologiecyfrowe.biuroprojektu.eu lub w Biurze Projektu w Katowicach (ul. ul. Dąbrowskiego 22 lok. 310).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.