Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. UM Gliwice

1 czerwca będzie należał do najmłodszych! Miasto Gliwice zaprasza do Parku Chopina na piknik rodzinny i wyjątkowe koncerty.

Piknik w Parku Chopina rozpocznie się w samo południe. Na uczestników zabawy będą czekały stoiska z "megagrami", które z pewnością spodobają się nie tylko najmłodszym. Będą konkursy z nagrodami, balonowe zoo, wyjątkowy pokaz Bike Trial Show, czyli akrobacje rowerowe na mobilnej scenie. Nie zabraknie też dmuchańców i dużych baniek mydlanych.

O dobry humor bawiących się zadbają obecni w parku animatorzy, którzy wciągną do zabawy nawet największych ponuraków. Na scenie będą rządzić cyrkowi performerzy, magicy i tancerze.

Wieczorem Dzień Dziecka będą świętować ci, którzy wyrośli już z kolorowych balonów i waty cukrowej. O 17.30 wystąpi Michał Szczygieł, finalista 8. edycji The Voice of Poland, a pół godziny później - idolka nastolatek, Sylwia Lipka.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gliwice.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.