Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, Armin van Buuren nie pojawi się dziś na gliwickim Rynku. O 17.00 z fanami spotkają się natomiast inne gwiazdy występujące na dzisiejszym ASOT 850.

Przedstawiamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydane przez Armada Music, ALDA Events, David Lewis Productions, Sony Music Poland oraz TME Events, organizatora dzisiejszej imprezy w Arenie Gliwice.

"Drodzy Przyjaciele,

Przykro jest nam poinformować, że z powodu nieprzewidzianych zdarzeń Armin van Buuren nie będzie w stanie wziąć udziału w podpisywaniu płyt. Szczęśliwie udało nam się zorganizować dla Was Rubena de Ronde, Rodga, KhoMhę, Arctic Moona oraz Indecent Noise’a, którzy w imieniu Armina pojawią się na Rynku o godzinie 17:00. Przykro nam, że rozczarowaliśmy tak wielu z Was, ale Armin wynagrodzi Wam to podczas swojego występu na żywo podczas show ASOT 850 w Gliwicach. Nie możemy się doczekać na spotkanie z Wami. Dziękujemy za Wasze zrozumienie.”

Jak informuje TME Events, spotkanie z fanami zakończy się o 17.45.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.