Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. S. Ferrario

Miasto Gliwice szuka twórców rękodzieła i sprzedawców, którzy mają ochotę zaprezentować swoje produkty na wrześniowym jarmarku podczas Festiwalu Miasta „Złota Rybka”.

Impreza jest planowana na weekend 8–9 września w parku Chopina. Mile widziana jest ceramika artystyczna, zabawki, naczynia, wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, biżuteria i galanteria skórzana. Domki handlowe o powierzchni około 6m2 zapewnia organizator.

O wyborze wystawców do 10 sierpnia zadecyduje organizator imprezy – Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach. Wstępne zgłoszenia należy przesyłać mejlowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 lipca. W treści wiadomości należy podać nazwę firmy i w kilku zdaniach opisać prowadzoną działalność. Opłata targowa bedzie zgodna z ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic, podanymi w Uchwale Rady Miejskiej w Gliwicach nr XVII/432/2016. Dokładne miejsce i godziny sprzedaży zostaną określone przez organizatora jarmarku.