GRM

Fot. archiwum UM

W maju korzystaliśmy z Gliwickiego Roweru Miejskiego 15 902 razy. To o 562 wypożyczenia więcej niż w kwietniu. Wniosek jest oczywisty – gliwiczanie kochają rower miejski i nie wahają się go użyć!

15 902 razy wypożyczyliśmy w maju rower miejski. Do systemu dołączyło w tym czasie 1458 nowych użytkowników. Jest nas już 10 801.

Firma Nextbike, operator GRM, podał kolejne dane dotyczące systemu rowerów miejskich. Wynika z nich, że od 1 do 31 maja skorzystano z niego niemal 16 tys. razy. To o 3 189 wypożyczeń więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku! Przybyło też nowych użytkowników – w maju do systemu dołączyło 1 458 nowych miłośników gliwickich jednośladów. Najwięcej wypożyczeń –774 – odnotowano 13 maja. Jeździmy dalej!

Uwaga! Aby dołączyć do systemu wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.gliwickirower.pl lub przy terminalu i zasilić swoje konto kwotą 10 zł. Rowery można wypożyczać poprzez terminal, który znajduje się przy każdej stacji, lub korzystając z aplikacji Nextbike na telefony komórkowe. Pierwsze 15 minut każdego wypożyczenia jest darmowe. Sezon Gliwickiego Roweru Miejskiego potrwa do końca listopada. (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.