Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. M. Baranowski / archiwum UM

Od dzisiaj w rejonie budowy "turbiny" w ciągu ul. Bojkowskiej obowiązują nowa zasady! Ruch pojazdów został przeniesiony na wybudowaną część ronda.

Na nowym odcinku drogi kierowcy poruszają się po rondzie w obu kierunkach, zgodnie z ustawionym oznakowaniem. Zamknięty dla ruchu został fragment ulicy Bojkowskiej, na wysokości budowanej "turbiny". Kierowcy, chcący dostać się na tereny przemysłowe, jadąc od strony Bojkowa, mogą odbić w prawo przed przystankiem autobusowym lub kierować się objazdem i zawrócić na rondzie przy ulicy Płażyńskiego. Natomiast na wyjeżdzający z terenów przemysłowych czeka nakaz jazdy w prawo, a przy skrzyżowaniu ze zjazdem z nowego ronda - znak STOP. W związku z licznymi zmianami w tym miejscu, warto zachować szczególną ostrożność!

Jutro, 14 czerwca, około godz. 7.00, planowane jest rozpoczęcie robót remontowych nad rzeką Bytomką na węźle DK88 – ul. Chorzowska. Prace prowadzone będą etapami, przy zachowaniu ruchu w obu kierunkach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.