nighskating

fot. materiały organizatora / NS-Foto

Dziś wieczorem ulice w centrum Gliwic należeć będą do rolkarzy. O 20. z pl. Krawskiego wystartuje Nightskating. Szykuje się dobra zabawa, ale i utrudnienia dla kierowców.

Przewidziana trasa ma 13 kilometrów. Zdaniem organizatorów nie jest ani za długa, ani za trudna. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00 na placu Krakowskim. Następnie uczestnicy przejadą ulicami: Łużycką, Wrocławską, Kłodnicką, Zwycięstwa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Powstańców Warszawy, Jasnogórską, Daszyńskiego, Kościuszki, Kochanowskiego, Gwarków, Bojkowską, Macieja Płużyńskiego, Okrężną, Pszczyńską, Panewnicką, Kujawską, ponownie Łużycka i zakończą swój przejazd na pl. Krakowskim.

Na czas przejazdu rolkarzy drogi te będą częściowo blokowane. Planowanie zakończenie imprezy to godz. 22.30.

Każdy, kto umie jeździć na rolkach, może wziąć w nim udział bezpłatnie. Gliwicki Nightskating organizują: Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" oraz ISOVER. Więcej informacji na FB: www.facebook.com/events/254004561813491/.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.