Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. GCOP

Osiedla Baildona, Zatorze, Łabędy, Szobiszowice, Sośnica – w tych dzielnicach wakacje na pewno nie będą nudne. Młodzi gliwiczanie już po raz czwarty wezmą udział w Roześmianych Podwórkach.

Inspirujące zabawy i ciekawe warsztaty w towarzystwie rówieśników – taki jest pomysł na cieszącą się dużym zainteresowaniem akcję Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych i rad osiedlowych. Zajęcia są organizowane na świeżym powietrzu, w każdej dzielnicy zaplanowano cztery spotkania w różnych lokalizacjach. W tym roku pod hasłem „Wspólnie zaczarujmy nasze podwórka!” dzieci upiększą swoje najbliższe otoczenie. Pod kierunkiem animatorów stworzą elementy miniarchitektury z materiałów recyklingowych.

Szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie https://gcop.gliwice.pl. Informacji udziela także Strefa Aktywności Społecznej – mejlowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i telefonicznie (32/231-19-56, 537-037-265).

(mm)


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież