Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. UM Gliwice

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników dwóch kółek! Fragment trasy rowerowej w rejonie ul. Kozielskiej już wkrótce zyska nową nawierzchnię.

9 lipca upływa termin składania ofert w ogłoszonym przez Miasto przetargu. Wykonawca, który go wygra będzie zobowiązany do odtworzenia nawierzchni ok. 1,15 km trasy rowerowej znajdującej się poza pasem dróg publicznych, łączącej ul. Kozielską ze skrzyżowaniem pozostałych tras rowerowych.

Odtworzenie nawierzchni polegać będzie na wyrównaniu istniejącej nawierzchni, wbudowaniu warstwy kruszywa łamanego oraz destruktu, dostosowując wysokościowo ścieżkę rowerową do przyległego terenu, tak aby nie wynosić jej powyżej istniejących poboczy oraz instniejącej infrastruktury.

Zadanie zostanie sfinansowane z budżetu Miasta Gliwice.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.