wakacje

fot. materiały organizatora

Lato to czas znajdowania wielu nowych, twórczych zajęć. Stowarzyszenie Forum Ceramików zaprasza dzieci do udziału w warsztatach ceramicznych inspirowanych bogactwem letniej przyrody.

We wszystkie poniedziałki, wtorki i środy lipca, między godz. 10.00 a 12.00 Pracownia Rzeźby i Ceramiki (ul. Ziemowita 1) zaprasza na zajęcia ceramiczne dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Uczestnicy „Kreatywnych Wakacji” nauczą się pracy z gliną i wykonają dzieła inspirowane florą i fauną. Warsztaty będę odbywać się w plenerze, pod okiem doświadczonego artysty ceramika.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 608-724-022 i pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.