fot. M. Baranowski

Liga Mistrzów to prestiżowe, klubowe rozgrywki siatkarskie z udziałem najlepszych klubów z Europy i największych światowych gwiazd siatkówki. W europejskich rozgrywkach, w nadchodzącym sezonie w fazie grupowej udział biorą trzy zespoły z Polski. Wśród nich jest wicemistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która swój trzeci mecz w ramach czwartej rundy Ligi Mistrzów 2018/2019 zagra w jednym z największych obiektów w Polsce, Arenie Gliwice.

Arena Gliwice to miejsce spektakularnych wydarzeń muzycznych, rodzinnych, biznesowych oraz sportowych, a już na początku stycznia 2019 będzie gościć siatkówkę na najwyższym światowym poziomie.

Podopieczni Andrei Gardiniego w tym sezonie nie mają sobie równych. Spotkanie z włoską drużyną Cucine Lube Civitanova odbędzie się 15 stycznia 2019 r. i z pewnością będzie emocjonującym widowiskiem. Obie drużyny mają bowiem na swoim koncie po 3 punkty.

(źródło: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.