Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

róża regionów Fot. UM Gliwice

Nowy przewodnik turystyczny, wydany przez Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego, otrzymał wyróżnienie w VIII edycji prestiżowego konkursu Róża Regionów.

Polsko-angielsko-niemiecki miniprzewodnik prezentuje najciekawsze miejsca w mieście, zawiera także rozkładany plan Gliwic w skali 1:25 000.

Ideą konkursu Róża Regionów organizowanego przez dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne” jest nagradzanie najlepszych projektów promujących gminy, miasta i regiony. W tym roku wpłynęło aż 130 zgłoszeń z całej Polski, spośród których jury wyłoniło 11 najlepszych w trzech kategoriach: aplikacja mobilna, projekt specjalny i folder.

Ostatnia kategoria cieszyła się największym zainteresowaniem i to właśnie w niej został wyróżniony gliwicki przewodnik. Nagrody główne otrzymali: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Wielki Gościniec Litewski. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Poznaniu. (aś)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.