matka z córką fot. Pixabay

14 marca ruszają warsztaty dla rodziców „Sztuka lepszego życia – czytając siebie”. Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna mają dla was garść porad na temat wychowania.

W ramach cyklu zaplanowano 5 spotkań. Rodzice dowiedzą się jak mądrze organizować dzieciom czas wolny z komputerem i urządzeniami mobilnymi. Pedagodzy rozwieją także wątpliwości związane z posłaniem dziecka do I klasy. Na warsztatach będzie również mowa o rozwiązywaniu konfliktów. Każda rodzina jest inna, dlatego specjaliści będą mówić o różnych metodach wychowawczych, które sprawdzają się w konkretnych sytuacjach. Jaka będzie najlepsza dla twojej rodziny? Przyjdź i przekonaj się sam(a). Bezpłatne warsztaty będą organizowane do 28 marca w Biblioforum (Centrum Handlowe Forum, ul. Lipowa 1). Szczegóły na biblioteka.gliwice.pl. (mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.