taniec Fot. archiwum prywatne

Gliwiczanie Teresa i Tadeusz Pasierb zajęli 2. miejsce w Mistrzostwach Polski FTS w tańcach latynoamerykańskich. Tancerze z Gliwic przywieźli także tytuł Wicemistrzów Polski w tańcach standardowych.

Gliwicka para seniorska brylowała ostatnio w elbląskich Mistrzostwach Polski w tańcach standardowych, gdzie zaprezentowała walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, fokstrota i quickstepa. Wcześniej, na MP w tańcach latynoamerykańskich w Sierpcu, wykonała wysoko ocenioną sambę, cha-chę, rumbę, paso doble i żywiołowego jive’a. Bilans obydwu imprez – wicemistrzostwo kraju!

W 2015 r. państwo Pasierb wywalczyli tytuł Mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich. Na co dzień trenują w Szkole Tańca Dancelook.(mw)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.