rękodzieło fot. Pixabay

Miasto Gliwice szuka twórców rękodzieła i sprzedawców, którzy chcą zaprezentować i wystawić na sprzedaż swoje produkty na wrześniowym jarmarku podczas Festiwalu Miasta.

Impreza jest planowana na weekend 7–8 września w parku Chopina. Mile widziana jest ceramika artystyczna, zabawki, naczynia, wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, biżuteria i galanteria skórzana. Domki handlowe o powierzchni około 6m2 zapewnia organizator.

O wyborze wystawców do 12 sierpnia zadecyduje organizator imprezy – Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach. Wstępne zgłoszenia należy przesyłać mejlowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca. W treści wiadomości należy podać nazwę firmy i w kilku zdaniach opisać prowadzoną działalność. Opłata targowa będzie zgodna z ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic, podanymi w Uchwale Rady Miejskiej w Gliwicach nr XVII/432/2016. Szczegóły są dostępne w regulaminie imprezy. (mm)