banner

Bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne – z takich możliwości będzie można skorzystać podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 12 edycja już w dniach 18-24 listopada.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku. Do inicjatywy przyłączyło się już 180 krajów.

Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych. Do akcji przyłączyły się również Gliwice – mówi Barbara Miller-Turek, dyrektor Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

W Gliwicach bezpłatne szkolenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości będą odbywać się w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 36.

We wtorek 19 listopada o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie poświęcone Systemowemu Zarządzaniu Zyskiem (rejestracja: www.riph-systemowe-zarzadzanie-zyskiem-tp2019-s.konfeo.com), a w środę, 20 listopada o godz. 10.00 szkolenie „Dochodzenie należności – czyli jak sprawnie zarządzać procesem windykacyjnym” (rejestracja: https://riph-dochodzenie-naleznosci-tp2019-s.konfeo.com).

Więcej informacji na temat tygodnia przedsiębiorczości można znaleźć na stronach internetowych: www.riph.com.pl oraz www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl. (mf)