Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział do Spraw Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu gliwickiej komendy prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 21 września br. w Gliwicach. Nieznani sprawcy zadzwonili do mieszkania gliwiczanina i podszywając się pod policjantów, nakłonili go do pozostawienia we wskazanym miejscu (pod drzewem w rejonie ul. Okopowej) torby z zawartością kilkudziesięciu tysięcy złotych.

W trakcie dochodzenia ustalono osobę podejrzewaną o udział w tym przestępstwie. Podjęto decyzję o publikacji wizerunku mężczyzny. 

Apelujemy do internautów, którzy rozpoznają tę osobę lub podejrzewają, kogo zarejestrowała kamera, o kontakt z gliwicką Policją. Każda informacja zostanie dokładnie sprawdzona. Kontakt pod całodobowy numer telefonu: 47 8592 255, na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „powiadom nas”

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość. Wysyłając anonimową informację, prosimy powoływać się na numer sprawy RSD 154/20. 

  • Młody mężczyzna w T-shircie, krótkich spodenkach do kolan z torba w prawej ręce.
  • Młody mężczyzna w T-shircie, krótkich spodenkach do kolan z torba w prawej ręce.