innowator baner

Do 16 lipca trwa nabór do konkursu Innowator Śląska 2021, promującego najbardziej innowacyjne podmioty z Województwa Śląskiego. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Gliwice.

W konkursie mogą wziąć udział śląscy przedsiębiorcy i instytucje, które oferują innowacyjne produkty, usługi czy nowoczesne rozwiązania technologiczne, mają udokumentowane wprowadzenie na rynek zgłoszonego rozwiązania (w ostatnich trzech latach) bądź rozwiązanie gotowe do demonstracji.

– Wyróżniamy podmioty, które podejmują się nowatorskich zmian wprowadzając najnowocześniejsze technologie, nowe produkty czy usługi i osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe – mówi Agnieszka Hajdas z ośrodka Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.

Organizatorem wydarzenia jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju. Konkurs organizowany jest w ramach projektu Enterprise Europe Network finansowanego ze środków Unii Europejskiej (w ramach programu na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw i MŚP (COSME), budżetu Państwa oraz środków własnych GAPR i zaangażowanych partnerów).
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.innowatorslaska.pl.