Ważne dla organizacji pozarządowych
Zarząd Powiatu Gliwickiego ogłosił otwarty konkurs ofert na zlecenie w 2019 r. realizacji zadań publicznych Powiatu Gliwickiego.
Można zgłaszać kandydatów do nagrody Bene Meritus
Przypominamy, że do końca lutego w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Gliwicach można składać wnioski o przyznanie nagrody „Bene...
GTK Gliwice
04.02.2019
GTK nadal ma patent na AZS Koszalin. Gliwiczanie kolejny raz wygrali na Pomorzu. O losach meczu zadecydowały dwa...
obraz Chełmońskiego
04.02.2019
Sztuka i historia będą królować w Muzeum w Gliwicach. W lutym zostaną otwarte nowy wystawy, a do sprzedaży trafią dwie...
gołoledź
04.02.2019
Od godz. 17.00 kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność na drogach. Istnieje bardzo duże...
HealthTech Cancer Day
04.02.2019
Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie było jednym z ośmiu miejsc w Europie, gdzie 1 lutego odbyła...
UM
04.02.2019
Od 1 lutego pierwszym zastępcą prezydenta Gliwic jest Adam Neumann, dotychczasowy drugi zastępca włodarza miasta....
SPR Sośnica Gliwice
04.02.2019
W sobotnie popołudnie doszło w Katowicach do derbowego spotkania I ligi gr. B kobiet w piłce ręcznej pomiędzy...
centrum przesiadkowe
04.02.2019
To już pewne – Mostostal Zabrze Biprohut dokończy projektowanie Centrum Przesiadkowego, a przed miastem otwiera się...

O tym, że usługi call center są skuteczne, słyszy się często. Czy jednak na pewno warto korzystać z tych usług? Czy są tak skuteczne, jak wszyscy przekonują? W jaki sposób wdrożyć telesprzedaż? Zapraszamy do lektury!

Firm oferujących usługi telesprzedaży jest wiele. Jednak, aby telemarketing naprawdę był skuteczny, koniecznym jest znalezienie profesjonalnej firmy telemarketingowej. W tym celu można wykorzystać wiedzę rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy być może współpracowali już z jakąś firmą call center i mogą ją polecić. Innym sposobem jest skorzystanie z Internetu: dobre firmy dbają o swój wizerunek w Internecie, zatem w wyszukiwarce internetowej, po wpisaniu odpowiedniego hasła, znajda się wysoko na liście wyszukiwania. Aby mieć pewność, czy ich usługi prezentują naprawdę wysoki poziom, warto znaleźć opinie o tej firmie, a także przenalizować jej sługi na stronie www.

Co oferują najlepsze firmy call center?

Profesjonalne firmy oferujące call center, zapewniają najczęściej bardzo szeroki zakres usług. Przede wszystkim zapewniają one wsparcie sprzedaży. Co mogą robić w tym zakresie? Wsparcie sprzedaży to generowanie leadów, telesprzedaż, a także umawianie spotkań z klientami oraz dosprzedaż czy to usług, czy produktów. Wszystkie te usługi w sposób bardzo efektywny wspomagają przedsiębiorców. Ale to jeszcze nie wszystko. Call center oferuje również obsługę klienta. W tym zakresie pomoc opiera się na badaniach CATI, helpdesk, back office, monitoring płatności, a także biuro obsługi klienta. Wiele firm korzysta z tego outsourcingu, ponieważ jest to ogromne ułatwienie! Co jeszcze oferują takie firmy? Najlepsze zapewniają doradztwo. Ich szeroka i wieloletnia działalność pozwala na doradzanie w zakresie kreowania produktu do telesprzedaży, optymalizacji procesów w inhouse call center. Prowadza także szkolenia z zakresu telesprzedaży.

Dlaczego warto korzystać z usług call center?

Firmy call center wykorzystują także różnorodne kanał komunikacji, dopasowane do indywidualnych wymagań i warunków, a pośród nich jest telefon, email, live chat, www, list tradycyjny.

Korzyści ze współpracy z firmami call center?

Firmy oferujące usługi telemarketingowe, zapewniają wiele korzyści. Przede wszystkim zapewniona jest optymalizacja kosztów. Przedsiębiorstwo płaci tylko za wybrane usługi i nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Jakich? Wszystkich, które konieczne byłyby przy wdrażaniu telemarketingu we własnej firmie, a więc utworzeniu etatów, przeszkoleniu pracowników, zakupu sprzętu. Do tego dochodzą koszty związane z abonamentami oraz mediami. Firmy call center są wyposażone w cały potrzebny sprzęt. Drugą korzyścią jest wyspecjalizowanie. Każdy z konsultantów pracujących w firmach oferujących usługi telemarketingowe, przechodzi regularne szkolenia, które pozwalają mu na wykonywanie swojej pracy na najwyższym poziomie. Co to oznacza? Regularne szkolenia pozwalają na bycie skutecznym i to nie wykonując jeden lub dwa telefony dziennie, ale dziesiątki, a nawet setki. To naprawdę bardzo trudne! Korzyści płynące ze współpracy z call center i outorcingu to także wygoda. Firmy takie pracują również na profesjonalnym oprogramowaniu, wiedzą, jak organizować prace, aby działania były optymalnie wykonywane, dane są w pełni bezpieczne.

Przedsiębiorca powinien korzystać z wielu form reklamy swojej firmy. Oczywiście wybór rodzaju środka reklamowe nie powinien być wybrany na „chybił trafił”. Należy przeprowadzić wyliczenia, zastanowić się czy taka forma reklamy faktycznie będzie opłacalna. Jeżeli tak, wystarczy znaleźć tylko odpowiednią firmę i poczekać na efekty. Należy pamiętać, że jak na wszystkie efekty marketingowych działań trzeba trochę poczekać. Na pewno nie będą one spektakularne na początku kampanii.

Wspólnie "wlepiamy" złoty, srebrny i brązowy mandat 2018 roku

  Nowy rok stanowi doskonałą okazję do sporządzania bilansów i  podsumowań. Ponieważ niedawno zamknęliśmy edycję Mistrzów Parkowania za rok 2018, postanowiliśmy jeszcze raz przyjrzeć się naszym zdolnym kierowcom i dodatkowo wyróżnić tych najbardziej utalentowanych. W tym celu proponujemy Państwu 12 naszym zdaniem najbarwniejszych dokonań gliwickich parkujących. Państwu zaś pozostawiamy wybór zwycięskiego podium! Na naszą złotą trójkę można głosować do 15 lutego, oddając głos poniżej na najbardziej zasłużonego mistrza. Zdjęcia które u ...

 • Dzielni obywatele wykazali się postawą godną pochwały

  Młodzi ludzie (dwaj mężczyźni i kobieta), widząc coś podejrzanego, nie pozostali obojętni, zareagowali i w ten sposób, być może, uratowali czyjeś zdrowie lub mienie. Natomiast sprawcy czynów karalnych nie pozostaną dzięki nim bezkarni – nauczka, jaką otrzymają, powinna działać trzeźwiąco na przyszłość.

 • Zaginął 61-letni mieszkaniec Gliwic

  Od 17 stycznia br. zespół ds. poszukiwań i identyfikacji osób gliwickiej komendy miejskiej prowadzi czynności poszukiwawcze dotyczące zaginięcia mieszkańca Sośnicy. 61-letni Edward Mikrut opuścił mieszkanie 14 stycznia o godzinie 7.00 rano i bordowym samochodem marki Ford Fiesta (nr rej. SG 0929R) odjechał w nieznanym kierunku. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 • podatki
  01.02.2019
  Twój e-PIT to wypełnione za podatnika elektroniczne zeznanie podatkowe PIT-37 lub PIT-38 za 2018 rok. Od15 lutego...
  siatkarki KŚ AZS Pol. Śl.
  01.02.2019
  2 lutego do Gliwic zawita aktualny lider I ligi siatkówki kobiet – MKS Dąbrowa Górnicza. Jeszcze w poprzednim...
  tańczące dzieci
  01.02.2019
  Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach szuka śpiewaków i tancerzy, którzy wystąpią podczas XXI Wojewódzkich Prezentacji...
  roboty drogowe
  01.02.2019
  We wtorek, 5 lutego, rozpoczną się prace związane z budową zjazdu przy ul. Bojkowskiej na tereny zajmowane przez firmę...
  Arena walka Szpilka-Wach
  01.02.2019
  Gliwicka hala widowiskowo-sportowa znalazła się w finałowej trójce nominowanych do tej nagrody w kategorii Obiekt...
  Alina Czyżewska i Łukasz Kucharzewski
  01.02.2019
  8 lutego odbędzie się premiera spektaklu „Tchnienie” w reżyserii Rafała Szumskiego. W przedstawieniu wystąpią znakomici...
  rower
  01.02.2019
  10 elektrycznych rowerów ma przekazać gliwickim służbom Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia. To element promocji...