Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Dziś przed południem policjanci z komendy miejskiej zostali miło zaskoczeni przez młodzież z Gimnazjum nr 3, która postanowiła ich odwiedzić z... ciasteczkami. Jak się okazało, w ramach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza młodzi ludzie składali wizyty swoim sąsiadom.„5 grudnia, w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, zachęcamy do udania się z miłą niespodzianką do waszych topograficznych sąsiadów” – napisali pomysłodawcy święta w „wydarzeniu” utworzonym na portalu społecznościowym w internecie.
W akcję włączyła się młodzież sąsiadującego z KMP Gliwice gimnazjum. Uczennice przyszły więc do funkcjonariuszy, by poczęstować ich ciastkami (upominek był tym milszy, że ciastka upiekli sami gimnazjaliści). Przedstawicieli szkoły przyjął oficer prasowy nadkom. Marek Słomski. Potem kolejne słodkości trafiły do innych sąsiadów gimnazjum, które, jak się okazało, nie tylko uczy, ale i wychowuje.
Dziękujemy młodym ludziom, że odwiedzając sąsiadów, nie zapomnieli o nas. A wszystkim życzymy, by w swoim otoczeniu mieli tylko miłych i przyjaznych ludzi. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.