Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

radiowóz2

Kilka dni temu udający się w rejon służbowy funkcjonariusze pokonując ulicę Zwycięstwa zauważyli osobę, która obkleja plakatami słupy oświetleniowe. Mundurowi poprosili mężczyznę o okazanie zezwolenia na umieszczanie plakatów na słupach, którego nie posiadał. Mężczyznę ukarano mandatem karnym oraz zobowiązano do usunięcia rozklejonych plakatów, co niezwłocznie zrobił w obecności strażników.

Przypominamy, że zgodnie z art. 63a § 1. Kodeksu Wykroczeń - Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.