Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Z. Daniec

Gimnastyka w wodzie to jedna z ulubionych form aktywności gliwickich seniorów. Zapisy do kolejnej edycji ruszą już 22 marca.

Jak ważna jest aktywność fizyczna w każdym wieku nie trzeba nikogo przekonywać. Zajęcia z aqua aerobiku dla osób 65+ od 6 lat cieszą się w Gliwicach dużym powodzeniem.

W tym roku zapisy ruszą 22 marca o godz. 12.00. Odbywają się za pośrednictwem aplikacji znajdującej się na stronie aquaaerobik.gliwice.eu. Przy braku możliwości skorzystania z elektronicznej rejestracji, rezerwacji można dokonać osobiście lub przez pełnomocnika w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gliwicach w Informacji Głównej (parter budynku).

Uwaga! Do zapisu niezbędny będzie adres zamieszkania, nr PESEL oraz nr telefonu uczestnika zajęć. W przypadku zapisów przez pełnomocnika należy przygotować pełnomocnictwo. Wstęp na trening jest wolny, liczba miejsc ograniczona!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.