Koniec Świata

Koniec Świata (fot. materiały organizatora)

Tak, ale od razu wyjaśniamy – chodzi o występ rockowej formacji z Katowic. :-) Poza grupą Koniec Świata zobaczymy także The Bartenders, muzyków znanych gliwiczanom między innymi z festiwalu Winter Reggae.

Już wkrótce poznamy następnych wykonawców, którzy zagrają podczas gliwickich juwenaliów. W tym roku IGRY rozpoczną się w poniedziałek 14 maja wieczorem komediowym w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85). 15 maja zaplanowano Dzień Miasta Gliwice, podczas którego będzie można zwiedzić turystyczne atrakcje, wziąć udział w grze miejskiej, turnieju planszówek i beach party. 16 maja spotykamy się na Wielkim Grillowaniu na Łące Igrowej przy ul. Akademickiej. W kinie pod chmurką obejrzymy „Mulan” i „Deadpool” – filmy wybrane w internetowym głosowaniu na Facebooku.

Wielkie muzyczne uderzenie rozpocznie się 17 maja. O godz. 17.00 żacy odbiorą na Rynku klucze do miasta z rąk władz miejskich i barwnym korowodem przejdą na miejsce imprezy. Od godz. 18.00 na IGROWEJ scenie będzie się działo. Już dzisiaj zdradzamy, że usłyszymy między innymi formację Koniec Świata, która porusza się na pograniczu rocka, ska, punku i folku. 18 maja startujemy również o godz. 18.00 – tego wieczoru zagrają między innymi chłopaki z The Bartenders. Rezerwujcie sobie czas i śledźcie stronę kultura.gliwice.eu – w kalendarzu na bieżąco publikowane są kolejne informacje na temat IGRÓW.

Organizatorem gliwickich juwenaliów jest Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej. Miasto Gliwice wspiera finansowo tę imprezę.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.