Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Już po raz siódmy Gliwice są gospodarzem konferencji „Logistyka. Inwestycje. Przyszłość”. Tym razem liderzy dynamicznie zmieniającego się rynku podejmą dyskusję o kierunkach rozwoju branży w perspektywie najbliższych 5 lat.

Megatrendy takie jak zmieniające się oczekiwania klientów, silna konkurencyjność w branży oraz wykorzystywanie pomysłów zaczerpniętych z innych sektorów, wpływają na nieustanną transformację logistyki. Towarzyszący im rozwój technologiczny przyczynia się do powstawania rozwiązań, które jeszcze niedawno wydawały się być poza zasięgiem. W jaki sposób dostępne technologie i zasoby mogę być ze sobą łączone, aby zbudować zupełnie nowe rozwiązania na rynku, zapewniające przewagę konkurencyjną? To jedno z kluczowych pytań, które towarzyszy liderom branży. Zrozumienie wpływu technologii na dynamikę zmian i kierunek rozwoju sektora to obecnie czynnik decydujący o dalszym rozwoju firm logistycznych.

Tegoroczna edycja konferencji w autorskiej formule Future 2to5 to przestrzeń, w której zaproszeni prelegenci i goście będą dyskutować o konkretnych kierunkach rozwoju, istniejących możliwościach technologicznych i zmianach, które czekają branżę w perspektywie najbliższych 2 do 5 lat. Dzięki szerokiemu spojrzeniu przez pryzmat nie tylko technologii, ale także kreatywności, edukacji, komunikacji i etyki, uczestnicy będą mieli szansę zajrzeć w realną przyszłość sektora.

Wydarzenie w hotelu Silvia Gold, przy ul. Studziennej 8 rozpocznie się 27 marca o godzinie 14.00. W programie prezentacje gości związanych z przemysłem, innowacjami i technologią. Konferencję otworzy zastępca prezydenta Gliwic, Adam Neumann.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie www.gliwice.eu/konferencja.