Fot. Pixabay

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty ruchowe organizowane w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Bojkowie.

Miłośnicy aktywności fizycznej mogą wziąć udział w zajęciach fitness 40+, tańca towarzyskiego, marszach nordic walking oraz wspólnym bieganiu. Nie brakuje też propozycji dla najmłodszych spragnionych wiedzy.

Marsze nordic walking odbywają się w soboty w godz. od 10.00 do 11.30, wspólne bieganie również w soboty w godz. od 11.30 do 13.00, z kolei w gry edukacyjne można pograć w piątki (co trzy tygodnie) w godz. od 16.00 do 18.00. Wszystkie zajęcia odbywają w siedzibie Rady Osiedla Bojków przy ul. Łanowej 2.

Również w ramach GBO, w hali przy Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Plonowej 3 będą się odbywały zajęcia fitness 40+ (we wtorki i w czwartki w godz. od 16.30 do 17.30) oraz kurs tańca towarzyskiego (w środy w godz. od 17.30 do 19.00).

W bezpłatnych zajęciach organizowanych przez Fundację „Aktywni” w Bojkowie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Gliwic. Żeby się zapisać wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.