EMT_Systems

Fot. materiały BCC

Gliwicka spółka EMT-Systems została nagrodzona Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu. Konkurs, organizowany przez Business Centre Club, honoruje firmy wyróżniające się dynamicznym rozwojem, dobrymi wynikami ekonomicznymi oraz zaangażowaniem w działalność społeczną i charytatywną.

EMT–Systems została nagrodzona za świetne wskaźniki ekonomiczne, najwyższą jakość i bogatą paletę usług szkoleniowych oraz pomoc potrzebującym. Podczas gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie Złotą Statuetkę odebrał Prezes Zarządu Spółki Grzegorz Wszołek.

EMT-Systems jest innowacyjną firmą szkoleniową specjalizującą się w organizacji kursów z zakresu mechatroniki i technik inżynierskich. W ciągu 10 lat działalności stała się liderem dostarczającym kompleksową ofertę szkoleń technicznych, na którą składa się ponad 160 kursów. Tylko w ubiegłym roku firma przeszkoliła blisko 9 tys. osób. Działa też społecznie – w ramach kampanii „Dzielimy się wiedzą” EMT-Systems zorganizowało ponad 50 bezpłatnych specjalistycznych warsztatów technicznych EMT TOUR. Firma angażuje się również w inicjatywy lokalne, m.in. wspiera dzieci z gliwickich świetlic środowiskowych. (mf)