Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Dziś o godzinie 12.00 na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Wyszyńskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i koparko-ładowarki. To efekt zwykłego błędu ludzkiego, który w wielu przypadkach kończy się tragedią… tym razem skończyło się na siniakach i stratach materialnych.

 

O kolizji informujemy, aby uzmysłowić, czym skutkuje jazda na pamięć. W tym przypadku ewidentnie zawiniła 40-letnia kobieta kierująca volkswagenem.
Policja apeluje o rozwagę. Kierowanie pojazdem nie może być czynnością rutynową. Jeśli zauważacie u siebie przekonanie o omnipotencji za kierownicą – to powinien być sygnał alarmowy!
Rutyna za kółkiem, jazda na pamięć, rozmowy telefoniczne w czasie jazdy i oczywiście zbyt duża prędkość skutkują tragicznymi wypadkami. 

  • na zdjęciu samochód marki volkswagen passat po kolizji z koparkoładowarka widoczną na zdjęciu
  • Skrzyżowanie ulic w centrum miasta. Widzimy stojace od lewej volkswagena passata, koparkoładowarke i skodę fabie. Po prawej wóz strażacki i pojazd policyjny. Po lewej za pojazdami bioracymi udział w zdarzeniu karetka pogotowia. Widac wiele osób, strażaków w poblizu miejsca zderzenia pojazdów.
  • Wolkswagen passat, po kolizji, bez przednich dzrwi kierowcy.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.96 MB)

Pliki do pobrania