Utrudnienia w ruchu na ulicy Zwycięstwa w najbliższą sobotę
W najbliższą sobotę, 8 czerwca, kierowcy poruszający się ulicą Zwycięstwa muszą przygotować się na spore utrudnienia w ruchu. Zmiany w organizacji ruchu spowodują kilkugodzinne niedogodności, które jednak są niezbędne do przeprowadzenia prac drogowych.
  1. Ulica Zwycięstwa częściowo zamknięta w sobotę.
  2. Ruch wahadłowy na odcinku od Bohaterów Getta Warszawskiego do Dubois.
  3. Prace drogowe związane z naprawą nawierzchni jezdni.
  4. Autobusy komunikacji miejskiej bez zmian trasy.

W sobotę 8 czerwca, na odcinku ulicy Zwycięstwa, od skrzyżowania z Bohaterów Getta Warszawskiego do ulicy Dubois, zostanie wyłączony pas prowadzący w kierunku dworca PKP. W związku z tym, ruch na tym odcinku będzie odbywał się wahadłowo. Mieszkańcy powinni przygotować się na możliwe opóźnienia i korki.

Zmiany w organizacji ruchu nie obejmą autobusów komunikacji miejskiej, które będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy. Prace drogowe obejmą uzupełnienie spoin w nawierzchni jezdni. Jest to część napraw gwarancyjnych, które zostaną zrealizowane na koszt wykonawcy.

Warto zauważyć, że choć utrudnienia mogą być uciążliwe, to są one konieczne dla poprawy jakości drogi. Monitoring drogowy będzie na bieżąco kontrolował sytuację, aby minimalizować ewentualne niedogodności dla kierowców.

Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.


Opierając się na: Zarząd Dróg w Gliwicach