Smartwatch to urządzenie, które zrewolucjonizowało nasz sposób myślenia o zegarkach. Inteligentny zegarek z funkcją odbierania połączeń przychodzących i wykonywania telefonów oraz możliwością serfowania po internecie doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego użytkownika, który ceni sobie posiadanie wielu urządzeń w jednym. Mimo to, zdaniem wielu użytkowników smartwatch nie jest zegarkiem na każdą okazję, ze względu na swój sportowy wygląd nie wpisuje się w kanon tzw. męskiej biżuterii, w związku z czym nie specjalnie komponuje się z drogim garniturem. Czy istnieje rozwiązanie, które umożliwia miłośnikom zegarków typu smartwatch korzystanie ze swojego ulubionego urządzenia niezależnie od okazji? Rozwiązaniem takim w mieście Warszawa jest Amazfit Bip - elegancka bransoleta do smartwatchy marki Xiaomi wykonana wysokogatunkowej stali szlachetnej.

Dlaczego stal szlachetna?

Mężczyźni na ogół nie noszą biżuterii. Dla większości mężczyzn jedyną ozdobą jest właśnie zegarek. Nic więc dziwnego w tym, że silikonowy pasek montowany fabrycznie w większości smartphonów to nie rozwiązanie, w szczególności jeżeli zegarek ma stanowić formę ozdoby na wyjątkowe okazje. Odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania tej grupy mężczyzn jest właśnie dostępny w mieście Warszawa system Amazfit Bip. Amazfit Bip to bransoleta pasująca do inteligentnych zegarków (ang. smartwatch) marki Xiaomi. Cechami, które ją wyróżniają jest wysoka jakość materiału, z jakiego została wykonana bransoleta, jak również wysoka jakość samego wykonania. Amazfit Bip charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno do sportowych stylizacji, jak i eleganckiego garnituru. Dzięki tej super odpornej na uszkodzenia mechaniczne bransolecie Twój smartwatch zyskuje całkowicie unikalny i luksusowy wygląd – przestaje być cyfrowym gadżetem, a staje się luksusowym zegarkiem/biżuterią męską na każdą okazję.

Wykonane ze stali nierdzewnej bransolety Amazfit Bip dostępne są w mieście Warszawa w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym i czarnym, dzięki temu każdy użytkownik smartwatcha Xiaomi może dopasować wygląd swojego inteligentnego zegarka do swoich indywidualnych upodobań oraz potrzeb.

Jak dobrać rozmiar?

Bransolety do smartwatchy ze stali nierdzewnej mają rozmiar uniwersalny, zbliżony w wymiarze do standardowo montowanych w tych modelach zegarków pasków silikonowych. Rozmiar uniwersalny pasuje na większość przegubów, dzięki czemu nie musimy się zastanawiać, jaką bransoletę wybrać. Użytkownikom inteligentnych zegarków ze szczególnie wąskimi przegubami polecamy wybór standardowych pasków z regulowanym zapięciem.

Jak pielęgnować bransoletę ze stali nierdzewnej?

Bransolety Amazfit Bip są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Oznacza to, iż nie wymagają one żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Stal szlachetna nie koroduje, nie zachodzi i nie śniedzieje, dzięki temu eleganckim wyglądem bransolety możemy się cieszyć przez długi czas użytkowania. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, iż bransolety barwione na czarno ze względu na pokrywanie stali szlachetnej dodatkową warstwą ozdobną mogą wykazywać mniejszą trwałość na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli więc wiemy, że przejawiamy tendencje do rysowania bransolety lub korzystamy z naszego zegarka podczas wykonywania pracy fizyczne, lepiej wybrać bransoletę niebarwioną. W przypadku bransolety Amazfit Bip w kolorze srebrnym mamy pewność, że nawet po zarysowaniu uszkodzenie nie będzie szczególnie widoczne i nie obniży walorów estetycznych produktu.

Wymiana bransolety?

Ze względu na bardzo łatwy montaż wymiana bransolety zajmuje dosłownie chwilę. Oznacza to, iż wymienić bransoletę będziemy mogli w dogodnym dla nas momencie. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania możemy zmieniać bransolety w zależności do bieżącego zapotrzebowania.

szukamy bransolety Amazfit Bip

Nie warto bać się pożyczek krótkoterminowych lub kredytów bankowych. Pamiętaj jednak, aby przy zaciągnięciu zobowiązania kierować się rozsądkiem. Dokładne przeanalizowanie wszystkich „za” i „przeciw” umożliwia dokonanie odpowiedniego wyboru.

Bardzo często spotykamy się z tym, że kredyt jest tańszy niż pożyczka. To wynika z tego, że pożyczki są mniej regulowanym zobowiązaniem. Są one dostępne przy zachowaniu minimum formalności. Szybka weryfikacja klienta podwyższa ryzyko pożyczkodawcy. Tak więc firmy pożyczkowe rekompensują ewentualne poniesione koszty. Nie oznacza to jednak, że kredyt jest gorszym produktem finansowym. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na większe wydatki (zakup mieszkania czy samochodu), kredyt bankowy okaże się wygodnym rozwiązaniem. W przypadku pilnych problemów finansowych, warto jednak sięgnąć po pożyczki w celu szybkiego uzyskania zastrzyku gotówki.

Czym jest kredyt

Kredyt to zobowązanie udzielane przez instytucji bankowe na długi okres czasu. Kredytobiorca musi dokonać spłaty kredytu na warunkach określonych w umowie, która zwykle jest zawarta na piśmie. Uzyskanie kredytu w banku wiąże się z dodatkowymi formalnościami. Kredytobiorca musi udać się do placówki bankowej, stać w kolejkach, wypełniać stosy dokumentów i kilka dni czekać na decyzję. Bank udziela kredytów po dokładnej weryfikacji zdolności kredytowej klienta. W tym celu kredytobiorca zostanie poproszony o przesłanie zaświadczenia z pracy lub wyciągu z konta bankowego. Ponadto, gdy zaciągamy kredyt, kredytodawca z reguły interesuję się na co potrzebujemy dodatkowych środków.

Czym jest pożyczka

W odniesieniu do kredytu pożyczka pozabankowa jest łatwo dostępna i nie wymaga zbędnych formalności. Taki rodzaj zobowiązania można dostać bez wychodzenia z domu. Pożyczki pozabankowe udzielane są przez Internet. Aplikować o dodatkowe koszty można z dowolnego urządzenia. Do zaciągnięcia zobowiązania wystarczy posiadać tylko dowód osobisty i konto w banku. Wiele firm pozabankowych oferują pożyczki bez sprawdzania baz dłużników. Więc  nawet osoba zadłużona ma szansę na uzyskanie niezbędnych kosztów. Podczas ubiegania się o pożyczkę wnioskodawca nie musi podawać celu. Uzyskana gotówka może być wykorzystana na dowolne cele.

Podstawowe różnice między pożyczką a kredytem

Podstawowe różnice między pożyczką a kredytem przedstawione są w poniższej tabeli.

Produkt finansowy:

Kredyt

Pożyczka

Kto udziela

Banki

Firmy pozabankowe, osoby fizyczne

Kiedy należy zwrócić

W terminie ustalonym w umowie

Nie zawsze termin jest określony

Koszt zobowiązania

Prowizja i oprocentowanie

Prowizja i oprocentowanie

Są też darmowe pożyczki

Forma umowy

Na pismie

Przez internet

Kapitał przekazany

Nie jest własnością kredytobiorcy

Jest własnością pożyczkobiorcy

Podsumowanie

Jeśli okazał się w sytuacji, w której nie jesteś w stanie spłacić zobowiązania w terminie, nie warto zaciągać kolejnego zobowiązania na spłatę poprzedniego. Może to doprowadzić do spirali długów i zwiększenia zadłużenia. Wiele firm pożyczkowych oraz banków oferują opcję przedłużenia terminu spłaty lub kredyty konsolidacyjne. Nigdy jednak nie uciekaj od problemu. Zobowiązania finansowe sprzyjają realizacji  naszych planów. Pamiętaj też, że należy korzystać z nich z odpowiedzialnością. Dlatego przed zaciągnięciem zobowiązania sprawdź warunki pożyczania na stronie portalu rankingowego marketpozyczka.pl. Serwis zawiera tylko aktualne informację i ułatwi dokonanie odpowiedniego wyboru.

Pożyczka a kredyt - zalety i wady

14.02.2019 r. - Palił śmieci na ogródku

  Przejeżdżając ulicą Pliszki zauważyliśmy duże zadymienie pochodzące z Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Ustaliliśmy sprawcę wykroczenia, który postanowił pozbyć się śmieci ze swojej działki - paląc je. Wśród odpadów była część plandeki z tworzywa sztucznego.  Wobec sprawcy wykroczenia zostały wyciągnięte konsekwencje przewidziane prawem. Przypominamy, że palenie roślin, gałęzi, a także śmieci na terenie ROD jest całkowicie zabronione. ...

 • Prowadził podejrzany interes w Knurowie

  Policjanci zwalczający przestępczość samochodową z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wspólnie z pogranicznikami z województwa lubelskiego przechwycili części samochodowe. Wszystko wskazuje na to, że warte kilkaset tysięcy złotych podzespoły oraz części nadwozia pochodzą ze skradzionych we Francji samochodów. 41-latkowi, który handlował nielegalnym towarem grozi 5 lat więzienia.

 • Praca gliwickich policjantów – jak to wygląda na co dzień

  Podsumujmy wczorajszą dobę. Policjanci naszego garnizonu interweniowali ponad 251 razy, wylegitymowali 370 osób. W większości przypadków zgłaszano zakłócenia porządku i ciszy, awantury domowe i sąsiedzkie, spożywanie alkoholu na klatkach schodowych, kolizje drogowe, kradzieże sklepowe mające charakter wykroczenia. Były również czyny o charakterze przestępczym. Zatrzymano ośmiu podejrzanych. W ciągu dnia detektywi przesłuchiwali świadków i przedstawiali zarzuty ustalonym podejrzanym.

 • Żałoba narodowa po śmierci J. Olszewskiego
  Zmarł Jan Olszewski, wybitny polski polityk, prawnik i publicysta. W całym kraju ogłoszona została w związku z tym żałoba narodowa,...
  Kodokan
  14.02.2019
  Czterech młodych zawodników jiu jitsu brazylijskiego z gliwickiego klubu Kodokan, pod okiem Mariusza i Łukasza Ważnych...
  rynek z serduszkami
  14.02.2019
  Mamy dla was walentynkową niespodziankę! 14 lutego na Rynku pojawi się kilkaset czerwonych, serduszkowych balonów z...
  GCOP
  14.02.2019
  Informujemy o zamknięciu filii Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Jagiellońskiej 21 na czas remontu...
  osoba starsza
  14.02.2019
  Masz serce i zapał, a także czas, który chcesz poświęcić innym? Włącz się w działania prowadzone w Gliwicach przez...
  prawnik
  14.02.2019
  Jak radzić sobie w gąszczu zmieniających się przepisów? Jak rozstrzygnąć wątpliwości prawne, związane na przykład z...
  GIL baner
  14.02.2019
  Na ostatniej sesji miejscy radni jednogłośnie podjęli, zaproponowaną przez prezydenta Gliwic, uchwałę w sprawie...
  rynek
  14.02.2019
  Trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazewnictwa 21 jednostek pomocniczych miasta. Mieszkańcy i Rady Osiedli...
  zrzut ekranu
  14.02.2019
   W „Geodezyjnym sklepie internetowym” dostępne są m.in. wypisy z rejestrów i wyrysy z mapy ewidencyjnej, a także...

  IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące oblodzenia, obowiązujące od godz. 02:00 dnia 12.02.2019 do godz. 09:00 dnia 12.02.2019.  

  Czytaj więcej
  13.02.2019 r. - Zatruwał świadomie powietrze

  Zima w pełni, temperatury w ciągu dnia i nocy są nadal ujemne. Mieszkańcy naszego miasta intensywnie ogrzewają swoje mieszkania i domy, nad miastem unoszą się kłęby dymu. Pomimo wielu apeli, nadal ujawniamy przypadki niezgodnego z prawem spalania odpadów, których nie należy wrzucać do pieca. Wczoraj kontrolując czym opalane jest jedno z mieszkań w Łabędach, ujawniliśmy, iż mieszkaniec spala w piecu płyty meblowe. Podczas rozmowy mężczyzna przyznał, że jest świadomy, iż spala niedozwolone rzeczy, ale nie jest w stanie ogrzać domu z  jedne ...

 • Dojeżdżający do pracy mieli problem ze spóźnieniami

  Wczoraj rano w kilku miejscach w rejonie Gliwic doszło do czasowych paraliżów drogowych, wiele osób utknęło w korkach w godzinach porannych dojazdów do pracy. Służby odbierały liczne telefony z pretensjami. Utyskiwanie na drogowców jest w takiej sytuacji nieuprawnione!

 • porady
  13.02.2019
  Od 15 lutego zmieniają się godziny przyjmowania konsumentów przez Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Gliwicach. Porady...
  obraz
  13.02.2019
  Edgar Degas był jednym z najciekawszych francuskich malarzy. Jego sztukę będzie można podziwiać na dużym ekranie 17...
  Arena
  13.02.2019
  10 kwietnia w Arenie Gliwice wielkie sportowe święto. Reprezentacja Polski w piłce ręcznej zmierzy się z reprezentacją...