Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny II komisariatu policji prowadzi dochodzenie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała młodego gliwiczanina. Do zdarzenia doszło w październiku br. w Gliwicach. W trakcie czynności procesowych śledczy zebrali szereg informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Zdecydowano też o publikacji wizerunku młodego człowieka, którego tożsamość nie jest znana, a według ustaleń śledczych, ma bezpośredni związek ze sprawą – stąd apel do tego mężczyzny o kontakt z II komisariatem.Do uszkodzenia ciała pokrzywdzonego doszło 15 października około godziny 1.10 w nocy, na chodniku przy ul. Toszeckiej, w pobliżu sklepu nocnego. Sprawcą miał być mężczyzna ubrany w jasne spodnie, idący w towarzystwie dwóch innych osób.
Wszyscy mający wiedzę lub podejrzenia co do tożsamości człowieka z publikowanego filmu proszeni są o kontakt z detektywami z II komisariatu. Policjanci gwarantują anonimowość, nikt nie będzie wzywany czy dopytywany o szczegóły.
Informacje można przekazywać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie (całodobowo) pod nr 32 239 02 00 lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki Powiadom nas – kliknij TU.
Prosimy powoływać się na numer sprawy RSD 918/17. 

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 1.63 MB