Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny III komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 9 stycznia br. na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciach nieznanego mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela.Policjanci przeprowadzili dochodzenie, jednak nie zdołano ustalić tożsamości sprawcy. Nieznany nam człowiek jest podejrzany o kradzież portfela z zawartością dokumentów i gotówki w kwocie 100 zł na szkodę jednego z patentów.
Być może ktoś rozpozna podejrzanego. Prosimy o kontakt z III komisariatem – telefon całodobowy: 32 239 03 00 lub z prowadzącym dochodzenie sierż. szt. Michałem Wolańskim – tel. 32 239 03 343, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej - Kliknij TU.
Osoby informujące mają zagwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.