Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Śledczy z I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia samochodów parkujących przy ul. Bony, Ziemowita i Zygmunta Starego. Zabezpieczane są zapisy z kamer monitoringów prywatnych, które zarejestrowały wizerunki sprawców. Czy ktoś z Państwa rozpoznaje osoby prezentowane na załączonych zdjęciach?Wszystkie osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą wzywane, przesłuchiwane czy dopytywane.
Informacje można przekazywać telefonicznie pod całodobowy numer telefonu dyżurnego 32 336 94 01, drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej Powiadom Nas – Kliknij TU.

Ładowanie odtwarzacza...

Załączniki do strony

  • 24.85 MB

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.