Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny I komisariatu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie pobicia obywatela Ukrainy, do jakiego doszło 7 stycznia ok. godz. 2.30 przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach (tuż przy Rynku, obok postoju taksówek).Śledczy zabezpieczyli zapisy kamer miejskiego monitoringu, dzięki czemu udało się wytypować sprawców. Niestety, do tej pory podejrzanych nie zidentyfikowano. Mimo słabej jakości zdjęć (pora nocna, zoom z dużej odległości) policjanci postanowili opublikować wizerunki i zwrócić się tym samym o pomoc do świadków oraz osób, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć.
Kontakt z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Grzegorzem Borawskim – tel. 32 33 69 408, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub całodobowo z dyżurnym komisariatu: 32 33 69 401.
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej Powiadom nas – kliknij TU.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą oni wzywani czy dodatkowo dopytywani. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.