Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Gliwicka policjantka Lidia Fidura zdobyła właśnie złoty medal na 18. Mistrzostwach Polski Seniorek (elite) w Grudziądzu. Nasza funkcjonariuszka trenuje boks profesjonalnie już od 13 lat.28-letnia Lidia Fidura to znana gliwiczanom zawodniczka, wielokrotna mistrzyni Polski w boksie, brązowa medalista igrzysk europejskich. Od ponad roku służy w szeregach gliwickiej policji, w komendzie miejskiej, jako wywiadowca (policjant po cywilnemu). Niedawno odniosła kolejny sukces w sporcie: została mistrzynią Polski 2018 roku wśród seniorek w kategorii wagowej +81 kg. W drodze do finału stoczyła trzy walki, z których jedną skończyła przed czasem. Teraz przygotowuje się do mistrzostw Europy we Władysławowie.
W czasie wolnym od służby Fidura nadal boksuje w klubie Carbo Gliwice, wcześniej była zawodniczką Walki Zabrze.

 

 

 

 

foto lid: źródło www.polskiboks.pl


Komentarze  
+2 #4 Sierz.szt 2018-03-07 01:53
W tej firmie sztuki walki, to tylko czesc sukcesu.Mamy spb adekwatne do prawie kazdej sytuacji.W tych czasach to trzeba przede wszystkim myslec o tym jak sporzadzic dokumentacje zeby za chwile nie zostac wyrzuconym albo za niedopelnienie albo za przekroczenie uprawnien.Dla kolezanki szacun za osiagniecia sportowe
Cytować
+2 #3 Gracjan 2018-03-06 18:29
Zobaczy pierwszą pensje to jej przejdzie
Cytować
+3 #2 Ccc 2018-03-06 14:24
A ja mam mistrzostwo w monopol i nikt z tego sensacji nie robi
Cytować
+4 #1 Arek 2018-03-06 10:50
No i zapewne do konca zycia bedzie sie bujac na trzeciej grupie
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.