Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

To już X edycja konkursu Prezydenta Miasta Gliwice „Liderzy Społeczni Gliwic”, którego celem jest nagradzanie najaktywniejszych społeczników i organizacji działających w naszym mieście. Każdy może wytypować kandydatów, którzy powalczą o nagrody w pięciu kategoriach: Organizacja Roku 2017, Debiut Roku 2017, Lider Społeczny Roku 2017, Inicjatywa Roku 2017 oraz Biznesowy Dobroczyńca Roku 2017.

Oceny wszystkich zgłoszeń dokona komisja konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta, składająca się m.in. z ubiegłorocznych laureatów i przedstawicieli gliwickich organizacji pozarządowych.

- Ten konkurs jest doskonałą okazja, żeby podziękować tym, którzy działają na rzecz lokalnej społeczności w różnych obszarach m.in. organizując spotkania, warsztaty, wydarzenia kulturalne, wspierając potrzebujących. Zależy nam na tym, żeby społecznicy, którzy działają niestrudzenie i często pozostają w cieniu, dostali wyraźny sygnał, że to, co robią jest w Gliwicach potrzebne. Poza tym na laureatów czekają nagrody pieniężne w wysokości 3000 zł, za wyjątkiem Biznesowego Dobroczyńcy Roku – mówią pracownicy Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych, organizującego konkurs. – Warto więc poświęcić chwilę na wypełnienie formularza i zgłoszenie swojego kandydata.

Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dla poszczególnych kategorii dostępne są na stronie www.gcop.gliwice.pl oraz we wszystkich filiach GCOP. Kandydatów można zgłaszać do 13 kwietnia, do godz. 18:00. W razie pytań prosimy o kontakt z filią GCOP Centrum Organizacji Kulturalnych Perełka, tel. 32 775 20 53, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.