Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. materiały GCOP

Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych powtarza warsztaty z wykorzystania social mediów w kampaniach promocyjnych. Tym razem szkolenie jest adresowane do Organizacji Pożytku Publicznego i osób działających w organizacjach pozarządowych.

Warsztaty w COK Perełka przy ul. Studziennej 6 odbędą się 3 lutego, w godz. od 9.00 do 16.00. Ich uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wykorzystać media społecznościowe w kampanii promującej przekazywanie 1% podatku czy w jaki sposób skutecznie komunikować się z różnymi grupami odbiorców.

Szkolenie poprowadzi Oscar Rak, którego grudniowe spotkania z gliwickimi NGO zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy przyjmowane pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub numerem tel. 32 775 20 53.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.