Fot. M.Tarnowska/UM Gliwice

Teraz zarówno firmy, jak i klienci indywidualni będą mogli zarejestrować samochód nieco szybciej. W Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego wyodrębniono dwa stanowiska tylko dla klientów zbiorowych.

- Rozdzielenie obsługi klienta indywidualnego i zbiorowego znacznie usprawni obsługę i skróci czas oczekiwania na rejestrację pojazdów – mówi Lidia Uniszewska, zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Przedstawiciele firm, którzy chcą zarejestrować 3 lub więcej samochodów powinni z elektronicznego systemu kolejkowego wybierać bilet oznaczony literą C.

Nowe rozwiązanie gwarantuje krótszy czas oczekiwania w kolejkach nie tylko firmom, ale przede wszystkim klientom indywidualnym.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.