Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Policjanci z Gliwic poszukują mężczyznę, który 23 lutego wczesnym popołudniem w rejonie ul. Szopena w Pyskowicach usiłował popełnić przestępstwo. Około 30-letni mężczyzna chciał podstępem doprowadzić dziecko do innej czynności seksualnej. Publikujemy portret pamięciowy.

Mężczyzna ma około 30 lat, jest brunetem. Porusza się samochodem marki Volkswagen Golf koloru szarego lub srebrnego. Usiłując popełnić przestępstwo nawiązuje kontakt z dziećmi i pyta o drogę. Następnie nalega, żeby dziecko weszło do jego samochodu. Prosi, aby jechać wraz z nim  i wskazywać trasę dojazdu do jakiegoś wcześniej obranego celu. Kiedy małoletni znajdzie się już w aucie, nieznajomy proponuje mu wykonanie innych czynności seksualnych w zamian za prezent lub pieniądze. 

Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna był widziany w lutym br. w rejonie szkół gimnazjalnych w Pyskowicach. 


Osoby, które rozpoznają podejrzanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon całodobowy 32 33 69 255, telefon alarmowy 997, anonimowa skrzynka e-mail kliknij Tu
Gwarantujemy anonimowość- osoby informujące chcący ją zachować nie będą wzywani.

 

                        


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.