Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

wakacje

Wakacje rozpoczęły się deszczowo, ale mamy nadzieję, że złą aurę uda się przełamać 1 lipca, oficjalnym rozpoczęciem wakacji. Nie przegapcie, będzie się działo!

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na oficjalne “Powitanie wakacji w Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice”. Impreza odbędzie się w niedzielę, 1 lipca, w godz. od 12.00 do 15.00. W programie m.in. pokaz judo, warsztaty, kącik adopcyjny i spacery z psami, prezentacja wozu strażackiego i pokaz szermierki.

W ramach powitania wakacji odbędą się gry i zabawy z animatorami, będą dmuchańce i malowanie buziek, a także pokazy sportowe. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad wykwalifikowanych trenerów fitness, judo, szermierki czy też spróbować swoich sił w warsztatach na mini skateparku. Dla aktywnych uczestników przewidziano wspaniałe upominki. Wakacje to przede wszystkim dobra zabawa i odpoczynek, ale nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. W tej kwestii wypowiedzą się Strażacy z OSP Brzezinka oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gliwicach – mówi Iwona Janik, rzecznik prasowy MZUK w Gliwicach.

Na powitanie wakacji zaprasza Miasto Gliwice i Miejski Zarząd Usług Komunalnych. (mf)