Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Pixabay

Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej wraz z Biblioteką Główną Politechniki Śląskiej ogłaszają kolejną edycję konkursu na artykuł popularnonaukowy dla społeczności akademickiej „O nauce po ludzku”.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu, w sposób przystępny dla szerokiej publiczności, artykułu na temat nauki i badań naukowych. Swoich sił w konkursie mogą spróbować pracownicy Politechniki Śląskiej oraz studenci studiów inżynierskich, magisterskich, doktoranckich, a także podyplomowych, którzy w chwili ogłoszenia konkursu posiadają status studenta.

Prace konkursowe w objętości nie większej niż 14 tyś. znaków ze spacjami należy przesłać w wersji elektronicznej do 15 listopada 2018 roku, na adres rjp6@polsl.p

Regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.