Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Śledczy z komisariatu II policji w Gliwicach prowadzą postępowanie w związku z kradzieżą na kwotę niemal 1000 złotych jaka miała miejsce w sklepie odzieżowym znajdującym się na terenie CH Forum w Gliwicach przy ul. Lipowej. Policjanci potrzebują pomocy w ustaleniu personaliów sprawcy kradzieży - mężczyzna widoczny na załączonym nagraniu i zdjęciu

Podejrzewany o kradzież mężczyzna w wieku około 30 lat, 180 cm wzrostu, włosy czarne, ubrany w bluzę z kapturem koloru granatowo-szarego z napisem ,,38", spodnie koloru zielonego, buty czarne typu adidas. Po zabraniu do przebieralni 8 par szortów, usunął z nich zabezpieczenia antykradzieżowe po czym schował je pod bluzę i oddalił się ze sklepu. Dedektywom nie udało się do tej pory ustalić danych peronalnych mężczyzny. 

Prosimy osoby, które rozpoznają mężczyznę z kadrów filmu, o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 2390 200 lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej-Kliknij TU.

Osobom informującym gwarantujemy anonimowość, nie będą wzywane ani dopytywane.

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.