Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Dzięki anonimowej informacji od świadka policjanci zatrzymali złodziei. W niedzielne popołudnie jednego z kierowców zainteresował, a zarazem zaniepokoił, widok dwóch mężczyzn dźwigających ciężkie granitowe krawężniki. Rzecz działa się na placu budowy nowego ronda przy ul. Kozielskiej.


W rejon wyruszyła załoga radiowozu. Policjanci zatrzymali jadącego już w stronę Łabęd fiata ducato. Wewnątrz pojazdu ujawniono pięć granitowych krawężników. Kierowca i pasażer nie byli w stanie odpowiedzieć, skąd je mają. Dodatkowo okazało się, że 37-letni gliwiczanin kierujący dostawczakiem był nietrzeźwy, „wydmuchał” 0,7 promila alkoholu. On i jego 23-letni pasażer, mieszkaniec Chorzowa, odpowiedzą za kradzież mienia publicznego. Kierowca stracił dodatkowo prawo jazdy i odpowie za prowadzenie w stanie nietrzeźwości.

 

Foto:poglądowe, źródło - Internet


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.