Chwila wystarczy, aby pozbyć się swego mienia. Przekonała się o tym pewna młoda kobieta. Około godziny 22.00 gliwiczanka zaparkowała samochód przy ul. Dunikowskiego, a gdy następnego dnia o 7.00 chciała nim ruszyć, zastała wybitą szybę i brak tego, co zostawiła w widocznym miejscu...Podajemy ten przykład ku przestrodze. Trzeba pamiętać, że to przede wszystkim na nas samych spoczywa obowiązek dbania o swoje mienie. W przytoczonym przypadku nieznany sprawca, po wybiciu szyby w pojeździe marki Honda, włamał się do jego wnętrza i ukradł telefon komórkowy.
Sprawę prowadzi III komisariat. Detektywi zabezpieczają teraz i przeglądają nagrania monitoringu.
W ostatnich latach w naszym rejonie włamania do samochodów zdarzają się bardzo rzadko, a jeśli już do nich dochodzi, to sprawy dotyczą tych aut, w których, w miejscu widocznym, leży coś cennego. Zwracamy się więc z apelem: nie kuście, państwo, losu, nie zostawiajcie wartościowych przedmiotów w pojazdach. Złodzieje tylko czekają na okazję. Często włamywaczami stają się ludzie młodzi, zwabieni łatwym łupem.

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.