Zbliża się weekend a to oznacza, że czas na kolejną odsłonę Letniego Kina Plenerowego! W najbliższą niedzielę na placu Grunwaldzkim najmłodsi będą mogli zobaczyć animację „Riko prawie bocian”, a dorośli dramat „Młodość”.

W każdą niedzielę, do 26 sierpnia, gliwiczanie mogą oglądać kinowe hity na leżakach, pod gołym niebem. 22 lipca spotykamy się na placu Grunwaldzkim. O godz. 18.00 zostanie wyświetlony film dla dzieci „Riko prawie bocian”. Jest to pouczająca opowieść o wróbelku Rysiu przygarniętym przez parę bocianów. Gdy przychodzi czas odlotu do Afryki bohater wyrusza za przybranymi rodzicami w pełną przygód podróż do Afryki. W drodze poznaje nowych przyjaciół i dowiaduje się, że inny wcale nie znaczy gorszy.

O godz. 20.00 na dużym ekranie wyświetlony zostanie film „Młodość” w reżyserii Paolo Sorrentino. Melancholijny dramat o dwóch osiemdziesięciolatkach, którzy w hotelu pod Alpami wspominają swoją młodość to propozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników twórczości włoskiego reżysera.

Wstęp na wszystkie seanse jest wolny. Miasto Gliwice zaprasza!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.