W Wydziale Kryminalnym III Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzone jest postępowanie w sprawie rozboju, do jakiego doszło w jednym z gliwickich sklepów przy ul. Hutniczej pod koniec października. Sprawca zagroził ekspedientce użyciem przemocy, zażądał utargu, po czym skradł pieniądze i uciekł. Publikujemy zdjęcie mężczyzny poszukiwanego przez śledczych.


20 października br. około godziny 15.30  (czas z filmu niezsynchronizowany) do sklepu wszedł zakapturzony mężczyzna. Korzystając z braku klientów, podszedł do sprzedawczyni i grożąc, zażądał wydania utargu. Ukradł 400 złotych i wybiegł z lokalu. Śledczy prowadzący sprawę publikuje wizerunek napastnika.
Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na filmie, proszone są przekazanie informacji policji. Prowadzący sprawę to asp. sztab. Andrzej Siwoń, tel. 32 239 03 30 (w godz. 8.00-15.00), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., całodobowy telefon 32 33 69 255. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas” - kliknij TU


Osoby informujące nie będą wzywane czy dopytywane. Wszystkim gwarantujemy anonimowość.

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.