W III komisariacie prowadzone jest dochodzenie dotyczące kradzieży perfum marek Armani i Dolce&Gabbana. Do przestępstwa doszło 30 września w centrum handlowym przy ul. Rybnickiej. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości zarejestrowanego przez monitoring mężczyzny.
Przez nikogo niezauważony sprawca kradł przez dłuższą chwilę, pakując do reklamówki drogie perfumy, które, jak łatwo się domyślić, zostaną sprzedane po „okazyjnych” cenach. Wartość skradzionego towaru to kwota przekraczająca 2 tys. zł.
Pamiętajmy! Kupując drogie produkty od przypadkowych osób, po atrakcyjnych cenach, możemy pośrednio przyczynić się do zjawiska kradzieży sklepowych.


Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek opublikowano, proszone są o kontakt z III komisariatem – całodobowo pod numer telefonu 32 239 03 00. Prowadzący sprawę to sierż. sztab. Jerzy Przybyłowski, tel.: 32 239 03 02, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij TU.


Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą dopytywani czy wzywani.