ręczna Fot.SPR Sośnica/M.Bieniek

Drużyna młodziczek SPR Sośnica zagra w ćwierćfinałe Pucharu ZPRP Młodziczek. Szczypiornistki wygrały wszystkie swoje mecze i już za dwa tygodnie pojadą na kolejne rozgrywki do Kwidzyna.

W zeszły weekend w Gliwicach odbył się turniej 1/8 finałów Pucharu ZPRP Młodziczek w piłce ręcznej. Drużynie z Sośnicy została przydzielona ich organizacja. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z KPR ROKiS Radzymin, KORONA Handball Kielce oraz KS Bystra. Gliwiczanki są w tak dobrej formie, że wygrały wszystkie swoje mecze i awansowały z pierwszego miejsca do ćwierćfinałów Pucharu ZPRP. Drugie miejsce przypadło KS Bystra, na 3. miejscu uplasowała się KORONA Handball Kielce. Czwartą lokatę zajęła drużyna KPR ROKiS Radzymin. Najskuteczniejszą zawodniczką w drużynie SPR-u została Nikola Okuńska, ale gratulację należą się całemu zespołowi za determinację oraz walkę do ostatniego gwizdka. Gratulujemy! (mw)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.